Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat! > Mobilní rozhlas-původní

Mobilní rozhlas

Obec Viničné Šumice připravuje spouštění nového systému, určeného k přímé komunikaci s občany - Mobilní rozhlas.

Princip Mobilního rozhlasu je jednoduchý.

Občané, kteří se zaregistrují, dostávají od radnice informace o aktuálním dění ve městě pomocí několika komunikačních kanálů: SMS zpráv, e-mailů, hlasových zpráv nebo zpráv do mobilní aplikace pro chytré telefony. Můžete se tak včas dozvídat například o odstávkách energií, kalamitních situacích, splatnosti poplatků, ale také třeba o pozvánkách na kulturní a sportovní akce nebo veřejná jednání. Každý občan si při registraci sám vybírá, které ze skupin informací a zpráv chce dostávat.

Pro všechny občany je tato služba ZDARMA.
Postup registrace je velmi jednoduchýotevřete si internetovou stránku https://vinicne-sumice.mobilnirozhlas.cz/, vyplňte svoje mobilní číslo a další údaje, které registrační formulář vyžaduje. Registrace je možná i formou vyplnění tištěného formuláře, který je k vyzvednutí na obecním úřadě a v obecní knihovně, kde je možné vyplněný formulář i odevzdat.

DOPORUČUJEME vám, abyste nezapomněli kromě svého mobilu uvést také e-mailovou adresu, pokud ji používáte. K rozesílání důležitých zpráv totiž budou podle stupně naléhavosti využívány různé komunikační kanály a jen takto si pojistíte, že se k vám vždy včas dostane vše podstatné.