hrozen

Změna velikosti písma

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Společenský život > Akce v regionu

Akce v regionu


Předchozí 1 3 6 12 17

Diskrétní výklad karet s kartářkou Schery

Znáte mě z medií TV.Prima Love,EZO.TV a Harmonie.Odpovím na Vaše otázky,jak zvládat obtížné životní situace a osobní problémy spojené se vztahy,rodinnou,prací,alternativní rady i o víkendech a svátcích.Věštění také telefonem na osobní telef.číslo.Cena-dohoda.

Více

Live dub & hiphop session: Mango Sheikh + Kolona

Datum konání
Typ

Dobrá zpráva pro všechny, kteří by v rámci kultury na Základně chtěli slyšet i něco jiného než španělky (a snad i inpirativní změna pro ty, co kytarám bezmezně holdují): Na začátku července přivítáme partičku z Jihlavy, která vám přijde ukázat, že hiphop není jenom o rádoby-pouličních pózách a honění si ega na počtu lajků na youtube, a že z dubu se dá dostat i víc než nekonečné drmolení "rastafáraj" za zvuků jamajského pohřbu. Kolona má za svoje dlouholeté působení v místní autonomní scéně na svědomí pestrou řádku aktivit, od hraní v HC/punkových kapelách a pořádání zajímavých koncertů až po vydávání zinu či spoluprovozování nízkoprahového centra. V posledních letech se snaží své svobodomyslné pohledy na svět dostat i mimo kytarové publikum (a naopak naučit punkáče, že do mikrofonu se nemusí jenom řvát a halekat) a jde mu to zatraceně dobře. Svou hiphopovou 'kariéru' začínal s rapperkou Potmě v projektu Křik z ticha, z kterého se po jejich rozchodu vykrystalizoval sóloprojekt, do kterého se ale nebojí přibírat i spoustu zajímavých featuringů. Kromě ostrých společensko-politických apelů se nevyhýbá ani osobnějším tématům a obě tyto polohy mají jedno společné: v žádném případě nečekejte kýč ani verše jako podle šablony. https://bandzone.cz/kolona https://www.facebook.com/kolona.hiphop/ Hudební historie Mango Sheikh je neméně barvitá, potkat jste ho mohli například v buskerské kapele Hrdinové fšedních dní, ska-reggaečkových Rasta Führer nebo velmi svérázně pojatém rapovém duu MC Technodatel & MC Kybertyjelk. V roce 2014 se obklopil sadou krabiček a nástrojů, ze kterých naživo ždímá kvalitní směsici dubu a psychedelie. Pokud vám letní podvečer na zahrádce s příjemnými basovými linkami a chytrou elektronikou zní jako dobrý nápad, myslíme si, že si to s ním užijete taky! https://bandzone.cz/mangosheikh https://www.facebook.com/MangoSheikhlive/ Za příznivého počasí bude akce venku na zahrádce. Tři Ocásci // Základna třída Kpt. Jaroše 18, Brno https://triocasci.cz/

Více

Hudba na Hrad : Poletíme?

Datum konání
Typ

Hudba na Hrad je cyklus letních koncertů pořádaný hudebním klubem Fléda. Přináší to nejlepší z české populární hudby do unikátních prostor hradu Špilberk a oživuje tak brněnskou kulturu po jarní sezóně, která neproběhla. Poletíme? 9. červenecLegendární banjo punkovou formaci Poletíme? není třeba představovat. Svébytná kapela zformovaná kolem osoby Rudolfa Brančovského s železnou pravidelností vyprodává kluby po celé České republice a svým multižánrovým mixem vždy roztančí každé střevíce.9. července kapela v rámci cyklu Hudba na Hrad odehraje jedinečný koncert v kulisách nádvoří brněnského hradu Špilberk, který zážitek z živelného vystoupení kapely ještě znásobí.Tak Poletíme? Poletíme!   

Více

Vesuf Fiat fest 2020

Datum konání
Typ

Hudební festival a festival malých pivovarů Vesuf Fiat Fest 2020 v první polovině července nabídne 12 kapel a 64 různých piv z 25 tuzemských pivovarů! 10. - 11. července 2020 se areálu kempu Suchý, který je vzdálený pouhých 50 kilometrů od Brna a hned přes kopec od Boskovic, promění ve dvoudenní festivalový frmol, kde ke kvalitní muzice z domácí produkce poteče i kvalitní pivo, taktéž z domácí produkce! A o kom mluvíme? Monkey Business, Jelen, Berenika Kohoutová, Jananas, Sebastian, Bystrík Banda a další. A jak jsme už zmínili na začátku této pozvánky, těšit se můžete na 25 malých pivovarů z České republiky a samozřejmě i na skvělé jídlo. Nudit se nebudou ani děti, pro které je připraven pestrý program. A co si tak udělat pořádný ohňostroj nad hladinou rybníka, který je přímo v areálu festivalu? Nezapomeňte tedy ani na plavky!

Více

Hudba na Hrad : Monkey Business

Datum konání
Typ

Hudba na Hrad je cyklus letních koncertů pořádaný hudebním klubem Fléda. Přináší to nejlepší z české populární hudby do unikátních prostor hradu Špilberk a oživuje tak brněnskou kulturu po jarní sezóně, která neproběhla. Monkey Business - 10. červenecTaneční legendy Monkey Business v čele s titánem funku Romanem Holým 10. července rozzáří nádvoří hradu Špilberk v rámci unikátního cyklu Hudba na Hrad. Showman a polyglot Matěj Ruppert a živelná zpěvačka Tereza Černochová samozřejmě nebudou chybět.Každý, kdo se zúčastnil posledního koncertu Monkey Business na Špilberku ví, jakou energii toto funkové těleso dokáže uvolnit.Nenechte si ujít jedinečnou šanci protančit na hradním nádvoří střevíce a prožít kouzelný večer. 

Více

Alrox trochu jinak

Datum konání
Typ

Další z představení kapely Alrox v pozměněné sestavě a hostem kapelou Jašin Band.

Více

Hudba na Hrad : Tomáš Klus a Cílová skupina

Datum konání
Typ

Hudba na Hrad je cyklus letních koncertů pořádaný hudebním klubem Fléda. Přináší to nejlepší z české populární hudby do unikátních prostor hradu Špilberk a oživuje tak brněnskou kulturu po jarní sezóně, která neproběhla. Tomáš Klus a Cílová skupina - 12. červencePísničkář, herec a bývalý pětibojař Tomáš Klus se stal jednou z ikonických postav české populární hudby minulé dekády. Všestranně talentovaný hudebník z Třince vyniká jak bohatým hlasovým rejstříkem, tak inteligentními texty, ve kterých se nebojí kritizovat poměry v současné společnosti. Jedinečná show v kulisách kouzelného Špilberku se bude konat 12. července, kde Tomáš vystoupí i se svojí Cílovou skupinou. 

Více

Brněnská Country fontána Řečkovice 2020

Datum konání
Typ

Pohodový festival pro milovníky Folku a Countryv malebném prostředí amfiteátru „Bývalého pivovaru“ v Brně - Řečkovicích.

Více

Hudba na Hrad : Chinaski

Datum konání
Typ

Hudba na Hrad je cyklus letních koncertů pořádaný hudebním klubem Fléda. Přináší to nejlepší z české populární hudby do unikátních prostor hradu Špilberk a oživuje tak brněnskou kulturu po jarní sezóně, která neproběhla.Chinaski - 14. červenceMálokteré jméno rezonuje českou populární hudbou tak silně jako Chinaski. Kapela zabodovala už v polovině devadesátých let s hity jako 1. signální nebo Stejně jako já, a od té doby se prakticky neustále drží na špici tuzemských hitparád. Loni Chinaski vydali jedenácté studiové album s názvem 11. Premiérové vystoupení Chinaski v kouzelných kulisách nádvoří Špilberku se odehraje 14. července. Přijďte si zpříjemnit léto magickým koncertem s nezapomenutelnou atmosférou.   

Více
Předchozí 1 3 6 12 17